ONLİNE DİYET

Şehir dışında olan ya da İstanbul’da yaşayıp çalışma saatleri uymayan ofisime gelemeyen danışanlarım için bir kolaylık sağlaması amacıyla online diyet bir kurtarıcı. Kişinin hedef ve isteklerine göre kişiye özel her hafta değişen bir beslenme programı hazırlıyorum ve 1 aylık diyetimize başlıyoruz. Kendinize 1 tartı alıyorsunuz ve her hafta pazar günleri bana tartı fotoğrafını çekip atıyorsunuz ilk gün sizden yediğiniz öğünlerinde fotoğrafını istiyorum ki porsiyon kontrolünüzü yapabileyim. Size özgü oluşturduğum beslenme programıyla hedefimiz haftada 0,5-1,5kg’dan hafiflemek oluyor. Kişinin metabolizması, yaşam standartları, başlangıç kilosuna göre bu değerler değişkenlik gösterebiliyor.

ONLİNE DİYET - Talep Formu

     Diyet Türünü Seçiniz   

  ZAMAN KAYBETMEYİN
  Eğer sizde Diyet danışma ofisine gidip gelirken yolda çok fazla zaman kaybediyorsanız, artık online diyet çözümümüzle zamanınızı kendinize saklayabilir diğer yandan da kilo probleminize çözüm yaratabilirsiniz.
  MOTİVASYON
  Artık online diyet desteğinde diyetisyenimi görmeyeceğim, sadece diyetimi yazacak diye düşünmeyin, motivasyonunuz sürekli iletişim noktasında üst düzeyde olacak.
  SÜREKLİ DESTEK
  Gün içerisinde whatsapp veya arama yoluyla diyetisyeninize ulaşabilir, sormak istediklerinizi sorabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Üstelik istediğiniz zaman istediğiniz yerde.
  KİŞİYE ÖZEL DİYET
  Kişiye özel olarak diyet programları hazırlanır. Böylelikle sizi ve vücudunuzu sizin kadar iyi tanımamız sağlanır böylelikle sizlere oldukça yaklaşırız.

  Online Diyetin Avantajları

  Online diyet sayesinde danışanların takibi aslında düşünülenden kolay yapılmakta ve sürekli motivasyonu üst düzeyde tutulmaktadır. Hastaların kendilerini daha rahat kontrol edebildikleri bir hizmet haline gelmiştir. Hangi ilde olursanız olun internet ve telefon sayesinde artık diyetisyeninize erişim online şekilde gerçekleştirilmektedir. Eğer diyetisyeniniz diyetiniz içerisinde yemek yemeniz gereken vakti planlayıp; kahvaltı, ara öğün, öğle, ara öğün, akşam yemekleri vaktini sizlere bildiriyorsa işiniz oldukça kolaylaşır. Hangi ilde olursanız olun artık kolay bir şekilde diyetisyeninizle internet üzerinden ve telefon üzerinden takipli online diyet programlarına başlayabilirsiniz. Hem kişiler için oldukça uygun hemde istediğiniz zaman ulaşabilme avantajı sayesinde kolayca hedeflerinize ulaşmanız sağlanacaktır.